De laatste maanden is er ondanks de beperkingen weer volop gevoetbal bij DAW Schaijk. In april mochten onze jeugdteams weer het gras op waarna de senioren medio mei volgden. Met hulp van trainers, leiders en andere vrijwilligers hebben we op een veilige en leuke manier vorm kunnen geven aan trainingen en onderlinge wedstrijdjes. Het einde van het voetbalseizoen is nu in zicht. Hieronder de data waarop de verschillende teams stoppen met trainen. Graag ook aandacht voor het inleveren van materiaal.

 

Jeugdteams voetbal

In de week  van maandag 15 juni t/m zaterdag 20 juni vinden de laatste trainingen en onderlinge wedstrijdjes plaats voor alle jeugdteams van DAW Schaijk.

- Voor kabouters, Jo7 t/m Jo13 is zaterdag 20 juni de laatste trainingsdag.

- Voor Jo17 teams is dinsdag 16 Juni de laatste trainingsdag.

- Voor Jo15 teams is woensdag 17 Juni de laatste trainingsdag.

Er zijn al enkele jeugdteams eerder gestopt dan deze week.

 

Senoirenteams voetbal

- Daw Schaijk senioren heren 1 en 2 trainen nog op donderdag 11, 18 en 25 juni en op zondagmorgen 14, 21 en 28 juni .

- Daw Schaijk senioren heren 3 trainen nog op donderdag 11,18 en 25 juni en niet meer op de zondagmorgen.

De senioren teams voetbal Dames 1 en 2  en B-selectie (DAW 4  t/m 6) stoppen na deze week met trainen.

 

Sluiting sportpark

Het sportpark is tot eind juli/begin agustus gesloten. In de loop van augustus worden de trainingen weer hervat.

 

Inleveren materiaal

Denk er wel aan dat de leiders van de diverse jeugdteams in de laatste week van de trainingen alle teammaterialen inleveren bij DAW!

 

Het Covid-19 virus en het voetbalseizoen 2020-2021

Op dit moment is 1 september vastgesteld als de dag waarop contactsporten zoals voetbal weer zijn toegestaan. Dat betekent dus wedstrijden en voetbalvormen zonder 1,5 meter afstand vanaf die datum. Vanaf 1 juni hoeven spelers t/m 18 jaar reeds geen 1,5 meter afstand (meer) te houden tijdens trainingen en voetbalactiviteiten. Officiƫle wedstrijden zijn nog niet toegestaan.

Mochten er tussentijds nieuwe ontwikkelingen zijn dan houden we jullie op de hoogte!

 

Op deze plek willen we eenieder bedanken die voetbal in Corona-tijd mogelijk heeft gemaakt binnen onze vereniging. Mooi om te zien dat er ondanks de beperkende maatregelen met wat goede wil toch gesport kan worden op ons sportpark. Op naar het seizoen 2020-2021!

 

Met sportieve groet,

Hoofd- en jeugdbestuur DAW Schaijk