• Gepubliceerd in Historie
 
2010-2011: 4e klasse H Zuid II  
1 DESO 22 53 69 20  
2 DAW 22 44 48 26  
3 Ruwaard 22 34 44 46  
4 Montagnards 22 34 37 41  
5 Olympia'18 22 33 51 37  
6 SV Milsbeek 22 32 36 33  
7 Cito 22 31 40 41  
8 Vianen Vooruit 22 29 34 43  
9 Hapse Boys 22 28 42 42  
10 FC Schadewijk 22 27 49 56  
11 Stormvogels'28 22 12 19 51  
12 Estria 22 10 26 59  
Klik hier voor doelpuntenmakers, assists en wedstrijdverslagen 2010-2011!
 
2011-2012: 4e klasse G Zuid II  
1 DAW 22 55 57 15  
2 SV Milsbeek 22 42 39 28  
3 MVC 22 37 48 40  
4 Venhorst 22 36 47 36  
5 HBV 22 32 33 32  
6 Hapse Boys 22 28 36 36  
7 Montagnards 22 27 41 46  
8 Olympia'18 22 25 38 46  
9 Handel 22 23 30 44  
10 SES 22 23 37 53  
11 Vianen Vooruit 22 20 32 37  
12 Juliana Mill 22 19 35 60  
 
             
2012-2013: 3e klasse D Zuid II  
1 Erp 22 52 59 24  
2 EVVC 22 46 69 32  
3 Rhode 22 41 60 23  
4 DAW * 22 39 50 38  
5 Avanti'31 22 38 55 40  
6 RKOSV Achates 22 36 55 37  
7 Venhorst 22 33 45 40  
8 Nooit Gedacht 22 22 24 30  
9 Festilent 22 20 28 51  
10 Vitesse'08 22 19 22 51  
11 MVC 22 13 33 72  
12 Ruwaard 22 9 29 90  
* DAW winnaar 3e periode, in 1e ronde van nacompetie uitgeschakeld door IVO  uit Velden.
    
             
         
2013-2014: 3e klasse D Zuid II  
1 Nooit Gedacht * 22 39 47 27  
2 Margriet  22 39 50 36  
3 Boekel Sport 22 34 48 35  
4 Stormvogels'28 22 32 37 39  
5 Avesteijn 22 31 37 45  
6 Avanti'31 22 30 40 35  
7 Rhode 22 28 30 32  
8 DAW  22 27 29 29  
9 Festilent  22 27 27 34  
10 Venhorst  22 25 44 46  
11 RKOSV Achates 22 24 31 40  
12 Herpinia ** 22 16 31 53  
* Nooit Gedacht kampioen na beslissingswedstrijd in Schaijk  
** Herpinia 5 punten in mindering        
             
             
2014-2015: 3e klasse D Zuid II
1 Venhorst 22 41 38 22  
2 Volkel  22 38 40 24  
3 FC Uden 22 38 43 33  
4 Avanti'31 22 38 35 25  
5 Boekel Sport 22 36 35 24  
6 Nulandia 22 35 43 27  
7 Rhode 22 34 34 33  
8 DAW 22 27 25 29  
9 Margriet 22 26 36 42  
10 Avesteyn 22 26 13 25  
11 Festilent 22 14 17 38  
12 Berghem Sport 22 13 16 53  
 
             
2015-2016: 3e klasse D Zuid II
1  Rhode 26 50 53 24  
2  Stormvogels'28  26  48 50 36  
3  DAW*  26  48 37 24  
4  Margriet  26 43 51 38  
5  Volkel  26 42 45 35  
6  Boekel Sport  26  42 42 33  
7  Nulandia  26  41 43 26  
8  Vitesse'08  26  41 53 43  
9  Avanti'31  26 39 47 42  
10  FC Uden  26 38 57 35  
11  Nooit Gedacht  26 26 31 50  
12  Vianen Vooruit  26  19 31 63  
13  Avesteyn  26 12 23 66  
14  Hapse Boys  26 11 24 62  

*DAW winnaar 2e periode. In 1e ronde van de nacompetitie werd MVC'19 (Maasbree)   uitgeschakeld. In finalepoule met Oranje Zwart (Helmond) en ODC (Boxtel) eindigde DAW op de 2e plaats.

           
2016-2017: 3e klasse D Zuid II
1 Margriet 26 55 77 36
2 Volkel 26 52 52 30
3 Nooit Gedacht 26 49 59 39
4 DAW 26 48 40 28
5 Berghem Sport 26 41 46 51
6 Boekel Sport 26 39 50 32
7 Handel 26 37 49 45
8 St. Michielsgestel 26 37 35 45
9 Venhorst 26 33 44 41
10 Avanti'31 26 30 43 54
11 Den Dungen 26 30 48 68
12 DSC 26 28 46 69
13 Nulandia 26 24 38 50
14 FC Uden 26 12 35 74
*DAW winnaar 2e periode. In 1e ronde van de nacompetitie uitgeschakeld door Sparta'18 uit Sevenum.