• Gepubliceerd in Overig

TRAININGSSCHEMA 2021 - 2022:


Maandag

Team Veld Begin Einde lokaal
Jo8-1 3A1 17:45 18:45 2A
Jo8-2 3A2 17:45 18:45 2B
Jo8-3 PVA 17:45 18:45 3
Jo9-1 3B1 17:45 18:45 4A
Jo9-2 3B2 17:45 18:45 4B
Jo10-1 T1A1 17;45 18:45 1A
Jo10-2 T1A2 17:45 18:45 1B
Jo11-1 PV1A 18:45 20:00 6
Jo11-2 T1A1 18:45 19:45 5
Jo11-3 T1A2 18:45 19:45 11
Jo13-2 3B 18:45 20:00 9
Jo15-2 3A 18:45 20:15 7
Jo17-3 T1B 20:00 21:30 10
Jo17-2 T1A 20:00 21:30 8
Jo19-1 3A 20:15 21:45 1
Jo19-2 3B 20:15 21:45 2
Pup. D2 1 17:30 18:30 17
Pup. D3 2 17:30 18:30 16
G-team 4 18:30 19:30 15
Asp. C1 1 18:30 19:30 13
Asp. C2 2 18:30 19:30 12
Asp. B2 2 19:30 20:30 14
D2 en D3 alleen schottraining op volgende dagen:    
30/8, 13/9, 27/9, 11/10, 25/10    



Dinsdag

Team Veld Begin Einde lokaal
Jo15-1 T1B 18:30 20:00 10
G-team PV1A 18:45 19:45 11
Jo13-1 T1A 18:45 20:15 4
Jo17-1 3A 18:30 20:00 8
Mo19-1 3B 18:45 20:15 9
Keepers PV1B 19:15 20:45 6
Heren 1-3 3 20:15 21:45 1,2 en 3
Heren 1-3 PV 20:15 21:45 1,2 en 3
Dames 1-2 T1 20:15 21:45 5 en 7
Pup. D1 3 18:00 19:00 14
Jun. A3 2 18:00 19:15 17
Asp. B1 1 18:15 19:15 13
Jun. A2 2 19:15 20:30 16
Jun. A1 1 en 3 19:15 20:45 15
Sen. 1 1 en 3 19:15 20:45 13
Sen. 2 1 en 3 20:30 22:00 14

 


Woensdag

Team Veld Begin Einde lokaal
Jo7 1/2 PV1A 17:45 18:45 5
Jo7 3 PV1B 17:45 18:45 6
Jo8-1 T1B1 17:45 18:45 2A
Jo8-2 T1B2 17:45 18:45 2B
Jo8-3 3B1 17:45 18:45 3A
Jo9-1 T1A1 17:45 18:45 4A
Jo9-2 T1A2 17:45 18:45 4B
Jo9-3 3B2 17:45 18:45 3B
Jo10-3 3A1 17:45 18:45 1A
Jo10-4 3A2 17:45 18:45 1B
Jo13-2 T1B 18:45 20:00 9
Jo13-3 PV 18:45 20:15 10
Jo15-3 3B 18:45 20:15 7
Jo17-2 3A 18:45 20:15 8
Jo19-2 T1A  18:45 20:15 11
Sen 4 - 6 3 20:15 21:45 1 en 2
 7 -11 & Za T1 20:15 21:45 3 en 5
Kangeroe 4 17:30 18:15 12
Pup. F3 (w) 3 17:30 18:30 12
Pup. F1-F2 1 helft  17:30 18:30 13
Pup. E3 1 helft  17:30 18:30 14
Pup. E4 2 helft 17:30 18:30 14
Pup. E5 2 helft 17:30 18:30 14
Pup. E2 2 helft 18:30 19:30 15
Pup. E1 2 helft 18:30 19:30 15
Pup. D3 3 18:30 19:30 16
Pup. D2 1 18:30 19:30 17
Asp. C1 3 19:30 20:30 13
Recreanten 2 19:30 20:30 12
Midweek 1 2 20:00 21:00 14


 

Donderdag (even weken)

Team Veld Begin Einde lokaal
Jo10-1 3A1 17:45 18:45 1A
Jo10-2 3A2 17:45 18:45 1B
Jo11-1 T1A  17:45 18:45 6
Jo11-2 T1B 17:45 18:45 5
Jo11-3 PVA 17.45 18.45 3
Jo15-1 3B 18:30 20:00 10
Jo13-1 PV 18:45 20:15 4
Jo15-2 T1B 18:45 20:15 7
Jo17-1 T1A  18:30 20:00 8
Jo19-1 3A 18:45 20:15 9
Heren 1-3 3 20:15 21:45 1,2 en 3
Heren 1-3 PV 20:15 21:45 1,2 en 3
Dames 1 T1 20:15 21:45 5
Asp. B1 1 18:15 19:15 13
Jun. A2-A3 2 en 4 18:15 19:15 12
Jun. A1 1 en 3 19:15 20:45 15
Sen. 3 en 4 2 en 4 19:30 20:45 16 en 17
Sen. 2 1 en 3 19:15 20:45 14
Sen. 1 1 en 3 20:30 22:00 13
A2 en A3 alleen schottraining op de volgende dagen:
26/08, 09/09, 23/09, 07/10, 21/10.    


 

Donderdag (oneven weken) 

Team Veld Begin Einde lokaal
Jo10-1 3A1 17:45 18:45 1A
Jo10-2 3A2 17:45 18:45 1B
Jo11-1 T1A  17:45 18:45 6
Jo11-2 T1B 17:45 18:45 5
Jo11-3 PV 17.45 18.45 3
Jo15-1 3B 18:30 20:00 10
Jo13-1 PV 18:45 20:15 4
Jo15-2 T1B 18:45 20:15 7
Jo17-1 T1A  18:30 20:00 8
Jo19-1 3A 18:45 20:15 9
Heren 1-3 3AM 20:15 21:45 1,2 en 3
Heren 1-3 T1 en PV 20:15 21:45 1,2 en 3
Dames 1  3MC   20:15 21:45 5
Asp. B1 1 18:15 19:15 13
Pup. D1 3 18:00 19:00 14
Asp. C2-B2 2 en 4 18:15 19:15 12
Jun. A1 1 en 3 19:15 20:45 15
Sen. 3 en 4 2 en 4 19:30 20:45 16 en 17
Sen. 2 1 en 3 19:15 20:45 14
Sen. 1 1 en 3 20:30 22:00 13
D1 en C2 en B2 alleen schottrainingop de volgende dagen:    
02/09, 16/09, 30/9, 14/10, 28/10.    


 

Verklaring veldnummers:

VB1 Hoofdveld voetbal
         Halve velden: VB1A en VB1B

VB2 Veld 2 voetbal (achter tribune)
         Halve velden: VB2A en VB2B

VB3 Veld 3 voetbal (kunstgras, tevens trainingsveld)
         Halve velden: VB3A en VB3B
         Derde velden: VB3A, VB3M en VB3B

VB4 Veld 4 voetbal
         Halve velden: VB4A en VB4B

PV1 Pupillenveld voetbal (kunstgras, tevens trainingsveld)
         Halve velden: PV1A en PV1B
 
KB1 Hoofdveld korfbal (kunstgras, tevens trainingsveld)

KB2 Veld 2 korfbal (kunstgras, tevens trainingsveld)

KB3 Veld 3 korfbal (kunstgras, tevens trainingsveld)

T1 Trainingsveld 1
      Halve velden: T1A en T1B
      Derde velden: T1A, T1M en T1B

T2 Trainingsveld 2
      Halve velden: T2A en T2B


Overzicht velden:

velden