• Gepubliceerd in Korfbalnieuws

Seizoen afsluiting en afscheid hoofdtrainer Bert Weeren

Zondag 27 juni stond in het teken van een ouderwetse veldafsluiting voor de seniorenteams van de afdeling korfbal. Met de vier seniorenteams werd onder leiding van scheidsrechters Anita van der Heijden en Mijke Appelhof een leuk en fanatiek toernooitje gespeeld. Na de training was er tijd voor het afscheid van Marjon Vos die maar liefst 18 jaar actief was bij de senioren. Marjon neemt afscheid van de zondag-teams en gaat haar korfbalcarrière verder voortzetten binnen de Midweek. Met een creatief ABC werd er stilgestaan bij de memorabele, maar vooral ook hilarische momenten uit Marjon haar korfbaljaren bij de senioren. 

Samen met voorzitter Henri Lamers hebben de teams stilgestaan bij het bijzondere afscheid van hoofdtrainer Bert Weeren. Bert heeft zich de afgelopen drie seizoenen met veel passie en betrokkenheid ingezet voor onze vereniging en een grote bijdrage geleverd aan de opleiding van de jeugdspeelsters, jeugdtrainers, KNKV-scheidsrechters en natuurlijk de selectie. Onder leiding van Bert wist de junioren A1 te promoveren naar de hoofdklasse en heeft senioren 2 weten te handhaven in de hoogste klasse van het reserve dameskorfbal. Daarnaast dwong Bert met het vaandelteam promotie af waardoor senioren 1 kon promoveren naar de hoofdklasse. Tot slot heeft Bert aanvullend op de KT2 cursussen zijn hulp aangeboden om een bestaande leidraad "De helpende hand" geschreven en gericht op het technische beleid van de jeugdafdeling verder af te maken. We willen Bert en zijn vrouw Tineke ontzettend bedanken voor hun grote betrokkenheid en inzet bij onze vereniging gedurende de afgelopen drie seizoenen. We zijn Bert daarnaast enorm dankbaar dat hij zich ook na zijn afscheid nog blijft inzetten voor onze vereniging middels het fluiten en beoordelen van korfbalwedstrijden. Bert zal zijn passie voor de sport korfbal blijven inzetten en volgend seizoen actief zijn als trainer bij korfbalvereniging De Rietvogels uit Riethoven. We wensen Bert en Tineke hierbij veel succes toe!

AF 2AF 3AF 4Af 1